perfektní služby, profesionální personál, nadstandardně vybavená vozidla. Mohu jen doporučit
Pavel T.
Velmi vstřícný personál a to už od rezervování vozu. Při vyzvednutí auta mi ochotně vozidlo předvedli a ještě mi pomohli se zavazadly :)
Monika
Mile mne překvapil tempomat u vozidel nižší třídy
Jan Vyskočil
Jediná seriózní autopůjčovna v ČR, kde si můžete zapůjčit vozy značky BMW a to s opravdu solidní výbavou a motorizací.
Karel
Od rezervace po vyzvednutí vozu naprostá pohoda. Auto bylo jako nové, navíc příjemně vonělo.
Hanka

Autopůjčovna Europcar

Značka:

Počet míst:

Magazín

 • Světová premiéra a dynamická prezentace konceptu BMW M Performance Parts Concept na festivalu rychlostí v Goodwoodu (UK)
  12. 7. 2018
  Díly M Performance Parts nejen vyjadřují sportovní vzhled, ale současně dále zlepšují jízdní dynamiku. Nový koncept BMW M Performance Parts Concept, postavený na základech BMW M2 (kombinovaná spotřeba paliva: 8,5 l/100 km; emise CO2: 199 g/km), ukazuje prostřednictvím důsledného snižování hmotnosti o více než 60 kg ještě výraznější posun sportovního stylu směrem ke světu závodních vozů.
 • Audi e-tron
  9. 7. 2018
  Poprvé představen v Královské Playhouse v Kodani - Audi e-tron. Prototyp SUVéčka s elektrickým pohonem, který byl komentován nezvykle emotivně. " ... s lehkostí baletky, inteligencí herce a výkonem operního zpěváka."
 • Europcar podporuje
  15. 5. 2018
  Golf patří k světově oblíbeným a masově provozovaným sportům. Je zdravý a ušlechtilý a nezáleží na tom, zda jej hraje amatér či profesionál. Je to sport i báječná společenská zábava v přírodě.