perfektní služby, profesionální personál, nadstandardně vybavená vozidla. Mohu jen doporučit
Pavel T.
Velmi vstřícný personál a to už od rezervování vozu. Při vyzvednutí auta mi ochotně vozidlo předvedli a ještě mi pomohli se zavazadly :)
Monika
Mile mne překvapil tempomat u vozidel nižší třídy
Jan Vyskočil
Jediná seriózní autopůjčovna v ČR, kde si můžete zapůjčit vozy značky BMW a to s opravdu solidní výbavou a motorizací.
Karel
Od rezervace po vyzvednutí vozu naprostá pohoda. Auto bylo jako nové, navíc příjemně vonělo.
Hanka

Autopůjčovna Europcar

Značka:

Počet míst:

Magazín

 • Nejprodávanější auta Evropy
  18. 8. 2018
  To, že Škoda patří k nejprodávanějším autům v Evropě, asi nikoho nepřekvapí, ale přece jen, jak moc je úspěšná, je dobré vědět. Naše auta jsou nejoblíbenější hned v několika zemích Evropy, ale určitě největším překvapením je Švýcarsko. Octavií se tam prodalo 4441, potom byl VW Golf s 3620 kusy a po něm VW Tiguan, kterých se prodalo 2712. Gratulujeme!
 • Asistenční systémy – pomáhají, nebo ne?
  24. 7. 2018
  Inteligentní systémy mají řidiči usnadnit ovládání vozidla a zvýšit dopravní bezpečnost a komfort jízdy. Žádný inteligentní systém však z řidiče neodebírá zodpovědnost za bezpečnou jízdu vozidla.
 • Světová premiéra konceptu BMW M Performance Parts Concept na festivalu rychlostí v Goodwoodu (UK)
  12. 7. 2018
  Díly M Performance Parts nejen vyjadřují sportovní vzhled, ale současně dále zlepšují jízdní dynamiku. Nový koncept BMW M Performance Parts Concept, postavený na základech BMW M2 (kombinovaná spotřeba paliva: 8,5 l/100 km; emise CO2: 199 g/km), ukazuje prostřednictvím důsledného snižování hmotnosti o více než 60 kg ještě výraznější posun sportovního stylu směrem ke světu závodních vozů.