"Potřebuji plnou flexibilitu, nechci se zavázat na dlouhou dobu"

BMW 545e xDrive M paket - Plug-in Hybrid

Váš pronájem vozu BMW se společností Europcar

Dostupnost                 -    Skladem

Délka smlouvy            -   6 měsíců

Povolený nájezd         -   24 000 KM

Poskytované služby    -   Kompletní

Cena                           -   41.128,- Kč vč. DPH 

33.990,-Kč 

Služby obsažené ve splátce

  • Povinné ručení s limitem min. 50­/50

  • Havarijní poj. se spoluúčastí 10% min. 10.000 Kč 

  • Připojištění čelního skla 

  • Silniční daň, poplatek za rádio, amortizace 

  • Dálniční známka 

  • Servisní náklady, pneumatiky pro zimní období vč. pneuservisu a uskladnění 

  • Volná hranice 1 000 přejetých kilometrů

  • Služba MOBILITA

Služba MOBILITA

Služba MOBILITA je na trhu výjimečná služba, kterou mají naši klienti v Praze a okolí od nás ke všem vozům zdarma. Vůz Vám dovezeme k předání na Vámi určenou adresu a zpátky si i opět odvezeme, stejně tak vůz odvezeme i na přezutí pneumatik nebo na servis. A v těchto případech od nás vždy obdržíte náhradní vůz, abyste byli stále mobilní.


BMW vybudovalo svou pověst na motocyklech, počínaje modelem R32, a poté rozšířilo svou působnost i na automobily. Ve 30. letech 20. století vyrobili kupé 303, které bylo prvním vozem BMW s charakteristickou mřížkou chladiče, a v roce 1939 BMW vyhrálo Le Mans. Počátkem 50. let 20. století mělo BMW pověst významného výrobce sportovních vozů a v roce 1983 se Nelson Piquet stal mistrem světa Formule 1 s vozem BMW Brabham.


Sedmou generaci BMW řady 5 tvoří manažerské vozy BMW G30 (verze sedan) a BMW G31 (verze kombi, prodávané jako „cestovní“) . G30/G31 vyrábí od roku 2016 německá automobilka BMW a často je souhrnně označována jako G30. Oficiálně byl oznámen 12. října 2016 a prodej byl zahájen v únoru 2017. Fastback 5 Series Gran Turismo model z předchozí generace již není součástí modelové řady 5 Series a byl přesunut na typový štítek 6 Series Gran Turismo. Dne 27. května 2020 byla představena faceliftovaná řada 5. Ačkoli je BMW řady 5 pro rok 2021 o 1,2 palce delší než model z roku 2020, mnoho dalších rozměrů vozu zůstává beze změny i přes přepracování designu.

Ve srovnání se svým předchůdcem F10 obsahuje G30 aktualizovaný systém BMW iDrive s 10,25palcovým displejem s vyšším rozlišením, nový head-up displej, který pokrývá o 70 % větší plochu, a také selektivní protioslňující dálková světla s dosahem až do 500 metrů. Řada 5 je k dispozici také s ovládáním gesty, novými vícekonturovými masážními sedadly a balíčkem Driving Assistant Plus, který obsahuje varování před opuštěním jízdního pruhu , adaptivní tempomat , systém centralizace jízdního pruhu a sledování vozidla a systém varování před kolizí. Modely 520-545 s výbavou M Sport a modely M550 mohou být vybaveny díly M Performance Parts. Patří mezi ně splitter, prahové lišty, ráfky, zrcátka z uhlíkových vláken a spoiler z uhlíkových vláken.

Při uvedení na trh je G30 k dispozici ve dvou výbavových liniích: Luxury Line a Sport Line, přičemž modely M Sport budou dostupné v březnu 2017. Hlavními rozdíly těchto řad je barevná dostupnost (například modely M Sport mají Metalíza Carbon Black namísto Jet Black), designy kol a také styling exteriéru a interiéru. Sport Line byla ukončena během faceliftu v roce 2021.

Laserové světlomety BMW jsou výkonnou technologií dálkových světel, která nejenže poskytuje jasnější paprsek, ale přizpůsobuje se okolnímu prostředí. Laserové světlomety fungují pomocí tří malých modrých laserů namířených na sadu zrcátek v přední části systému světlometů. Zrcadla zaostřují laserové světlo do čočky naplněné žlutým fosforem. Žlutý fosfor při excitaci modrým laserem vydává intenzivní bílé světlo.

V luxusní řadě nese vůz klasický luxusní vzhled s vysoce lesklým chromovaným povrchem na vnějších prvcích, jako je průduch Air Breather, maska ​​chladiče, spodní otvory pro přívod vzduchu a lemování bočních oken. Uvnitř je standardní kožené čalounění, zatímco přístrojová deska je standardně obšita koženkou Sensatec. Palubní deska, stejně jako dveřní štítky, jsou standardně čalouněny ušlechtilým dřevem „Ridge“, další dřevěné povrchy jsou k dispozici na přání. Standardní kola jsou 18 palcová W-spoke nebo 19 palcová multipaprsková kola.

U Sport Line je sportovní charakter vozu zdůrazněn vysoce lesklou černou povrchovou úpravou na výdechu Air Breather, lamelách mřížky chladiče, spodním přívodu vzduchu a lemování bočních oken. Uvnitř je standardní čalounění v kombinaci látka/kůže, na přání je k dispozici kůže. Palubní deska a dveřní karty jsou čalouněny vysoce lesklou černou s perleťovými chromovými akcenty s dalšími ozdobnými lištami, které jsou k dispozici na přání. Standardní kola jsou 18 palcová 10-ti paprsková nebo 19 palcová V-paprsková kola. Tato řada byla ukončena po faceliftu v červnu 2020 pro modelový rok 2021.

M Sport Package je možné objednávat od března 2017. Kromě standardní barevné palety (s výjimkou Jet Black a Glacier Silver) obsahuje M Sport Package exkluzivní barevnou variantu: Carbon Black metalíza. Styl předního a zadního nárazníku je jedinečný pro modely M Sport, zatímco odpružení je oproti standardnímu nastavení sníženo. Volitelně jsou pro M Sport Package dostupné M Sport brzdy s modře lakovanými třmeny. V interiéru jsou standardně vybavena přední sportovní sedadla v kombinaci látka/Alcantara, kožená a komfortní přední sedadla jsou k dispozici jako volitelná výbava. Dalším jedinečným prvkem modelů M Sport je multifunkční kožený volant M Sport. Standardní kola zahrnují 18 palcová kola s 5 dvojitými paprsky nebo 19 palcová kola s 10 dvojitými paprsky.