Unikátní přírodní aromaterapie

Zdravé auto

Méně únavy, více radosti z jízdy!

Méně únavy a stresu

A větší koncentrace
a prožitek z jízdy.

Eliminuje nepříjemné pachy

Které Vás mohou obtěžovat
během Vaší cesty.

Chrání před nemocemi

Posiluje imunitu a pečuje
o Vaše zdraví.

Méně únavy, více radosti z jízdy!

Ve spolupráci s přední odbornicí na přírodní aromaterapii, Hanou Marií Tomáškovou, pro Vás Europcar připravil ojedinělý produkt pro zvýšení Vašeho komfortu na cestách - Zdravé auto.

Zažil to každý z nás - stres, únava, dlouhé cesty autem a každodenní shon. Nebezpečná kombinace, která může mít fatální následky. V Europcaru jsme proto pro naše zákazníky připravili unikátní koncept přírodní aromaterapie, kterou vybavujeme naše vozy.

S našimi vozy si užijete každý kilometr Vaší cesty. Přírodní aromaterapie pro Vás znamená:

  • méně únavy a stresu a větší koncentraci a prožitek z jízdy
  • posiluje imunitu
  • chrání Vás před nemocemi
  • eliminuje nepříjemné pachy
  • napomáhá odbourávat příznaky alergie na pyl

Pouze u nás dostanete na rozdíl od běžných autopůjčoven nejen kvalitní vůz s lepší výbavou a motorizací, ale zároveň pečujeme o Vaše zdraví a pohodlí na cestách.

Přijdte si vyzkoušet to nejlepší již dnes.

Zdraví má svou vůni

Aromaterapie využívá přírodních vůní a přispívá ke zdravějšímu i příjemnějšímu prostředí ve voze. Vhodná aromatická kombinace také pomáhá probudit smysly a zlepšuje soustředění, nezbytné pro bezpečné řízení vozu.

Aromaterapie je přírodní léčba pomocí vůní - 100% čistých přírodních silic, která na rozdíl od syntetických vůní příznivě působí svou biologickou aktivitou na psychický a fyzický stav člověka. Dýcháním se energie rostlin dostane do dýchacího ústrojí a pomocí krve do celého těla a nervového systému. Díky aktivní antibakteriální a antiseptické složce neutralizuje většinu nečistot vyskytujících se ve vzduchu (viry, bakterie, mikroby, pachy, plyny…).

Výrazně tak zlepšuje nejen kvalitu prostředí, ale i léčí. Řadou studií je prokázána menší nemocnost, lepší pracovní nasazení, ale i celkově pozitivnější nálada. Využitím energetiky rostlin pomocí aplikace přírodních éterických olejů lze velmi efektivně snížit stres, navodit uvolněnou atmosféru nebo naopak je možné aktivovat mozkovou činnost, a tím přispět k lepším pracovním výkonům a soustředění. Využití aromaterapie v automobilech pozitivně ovlivňuje psychický stav a pohodu řidiče, jeho styl jízdy a snižuje nehodovost.

Nezávadné prostředí interiéru vozidla

Aroma interier

Příjemné a zdravotně nezávadné prostředí interiéru vozidla je víceméně důležité snad pro každého řidiče.

Samozřejmě běžným používáním automobilu dochází k jeho znečišťování. A zatímco v případě karoserie většinou pomůže návštěva myčky nebo si auto jednoduše umyjeme sami, prostor pro posádku je, také s ohledem na zdraví cestujících, vhodné čistit důkladněji, než jen vysavačem nebo utřením prachu.

Ve voze trávíme často významnou část dne i celého našeho života a čisté prostředí zde je nejen pro alergiky a citlivější osoby nezbytností.

Opomíjená a zanedbávaná klimatizace

Aroma klimatizace

Aromaterapie obecně využívá efektu působení přírodních vůní. Jejím základem jsou přírodní silice (těkavé, ve vodě nerozpustné, olejovité látky), které dokážou neutralizovat většinu nečistot vyskytujících se ve vzduchu (viry, bakterie, mikroby či pachy) a přitom pozitivně ovlivňují psychický i fyzický stav člověka.

Výrazně se tak zlepšuje kvalita prostředí interiéru automobilu. „Řadou studií je také prokázána menší nemocnost, lepší pracovní nasazení i celkově pozitivnější nálada osob, které se aromaterapii podrobily.

Pomocí aplikace přírodních olejů lze velmi efektivně snížit stres a navodit uvolněnou atmosféru nebo naopak aktivovat mozkovou činnost, a tím přispět k lepším výkonům a soustředění.

Kde stromečky nestačí

Aroma stromečky

Oblíbené strojky nebo vonné stromečky jsou častým a poměrně levným řešením, jak navodit v autě příjemnou atmosféru nebo se zbavit pachu.

Jejich přítomnost ve voze také většinou poznáme na první nádech. Oproti několikanásobně dražším přírodním silicím však mají řadu zdravotních rizik. „Jejich použitím nedochází ke zlepšení kvality ovzduší, ale ani k odstranění zápachu.